b_300_0_16777215_00_images_roz.jpg

دکتر زیویار به مناسبت پانزدهم مهرماه« روز روستا و عشایر» پیامی بدین شرح صادر کرد؛

مقلم معظم رهبری(مدظله):« روستائیان در طول سالیان بعد از پیروزی انقلاب نقش مهمی در تمامی مراحل خود کفایی و ... داشتند،این نقش و حضور را باید تقویت کرد»

روستائیان و عشایر با ویژگی های شاخصی از جمله شجاعت، مهربانی و همین طور حس میهن پرستی نقش بسیار مهمی در توسعه همه جانبه کشور علی الخصوص در عرصه های اقتصادی و امنیتی برعهده داشته و در این بین روستائیان و عشایر لرستان نیز باداشتن وژگی های خاص و منحصر به فرد همواره نقش خود را در همه عرصه ها با کمال شایستگی و افتخار ایفا نموده اند.

بنابراین وظیفه همه مدیران و برنامه ریزان ملی و استانی است که امکانات لازم برای ارتقاء شاخصه های کیفیت زندگی آنها و توسعه پایدار روستاها را بیش از پیش مهیا تا انگیزه لازم برای ماندگاری مردم در محیط های روستایی و عشایری فراهم گردد.

دولت مردمی سیزدهم از بدو ورود شروع به کار در سایه تدبیر مقام معظم رهبری(مدظله) توجه ویژه ای به این قشر مولد و تاثیر گذار داشته به طوری که اخیرا رئیس جمهور محترم در جهت رفع مشکلات روستاها و مناطق محروم و توسعه اقتصاد آن ها در گام دوم انقلاب دستور احیای ماموریت های جهاد سازندگی را صادر نموده اند.

امیدوارم با حفظ هویت روستایی و عشایری و همچنین مشارکت روستائیان عزیز، روز به روز شاهد پیشرفت و آبادانی استان باشیم.

فرهاد زیویار

استاندار لرستان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید